چهارشنبه, 19 مرداد 1401
  • ساعت : ۸:۲۵:۵۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ 
خط لوله انتقال گاز طالقان جانی دوباره گرفت
عملیات بازگشایی ،تسطیح مسیر و مسیرهای صعب العبور کوهستانی خط لوله انتقال گاز طالقان به طول ۲۵ کیلومترکه به علت ریزش های فراوان غیر قابل تردد شده ، با ترمیم آب‌بردگی‌های با موفقیت پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : رسول داودی نژاد مدیر منطقه ضمن اعلام مطلب فوق افزود : به دلیل کوهستانی و صعب العبور بودن این ناحیه ، همواره دسترسی  و انجام تعمیرات در این خط لوله دچار مشکلات فراوانی میگشت و هدف از انجام این عملیات رفع مشکل تردد، دسترسی سریع‌تر به خط لوله انتقال گاز جهت انجام امور جاری بهره برداری و واکنش مناسب در شرایط بحران بود.

داودی نژاد افزود : در این عملیات حریم اختصاصی خط لوله از کیلومتر ۳ تا ۲۵ تسطیح و افزون بر این اقدام، رفع آب‌بردگی‌های موجود و رفع انسداد های ناشی از ریزش ترانشه ها با جابجایی بیش از ۲۰۰۰ متر مکعب سنگ و خاک در این مسیر انجام شد.

مدیر منطقه ضمن اشاره به این موضوع که این عملیات در مدت زمان ۱۰ روز و با استفاده از امکانات، دستگاه‌ها و ماشین‌آلات ساختمانی و همکاران مجرب و متعهد  بهره برداری خطوط لوله قزوین انجام گردید، افزود : علاوه بر تسطیح مسیر ، ترمیم آب‌بردگی‌ها و ریزش برداریهای انجام شده ، مخلوط‌ریزی سه کیلومتر و احداث ۱۱ مورد آبنما تا پایان تابستان امسال در مسیر یاد شده طبق برنامه نظارت خواهد شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0