دوشنبه, 30 فروردين 1400
  • ساعت : ۷:۲۲:۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ 
دیدار سرپرست منطقه سه با خانواده معزز شهدا
به مناسبت فرا رسیدن روز پاسدار و ولادت حضرت امام حسین (ع) ، سرپرست منطقه ۳ با هدف تکریم خانواده های شهدا جانبازان و ایثارگران با همراهی برخی از مسئولین این منطقه با حضور در منازل خانواده های شهید حمید افراخته و برادران شهید عزیزالله و عزت الله شریفیان با خانواده‌های آنها دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی منطقه ۳ عملیات انتقال گاز: در این دیدار رسول داودی نژاد سرپرست منطقه ۳ ، امنیت و آزادی ایران اسلامی را مرهون خون پاک شهیدان دانست و گفت : حرکت رو به جلوی انقلاب شکوهمند اسلامی و دستاوردهای آن در عرصه های مختلف نیز مدیون خون پاک این شهیدان است.

داودی نژاد اظهار داشت: خانواده‌های شهدا چراغ این ملتند به خانواده هایی که با وجود تمام سختی ها و مشکلات با صبر و بردباری چراغ معرفت و آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را روشن و جاودان نمودند.

در بخش دیگری از این بازدید مادران شهید افراخته و برادران شریفیان از هماهنگی و اجرای چنین برنامه‌هایی تقدیر و قدردانی نمودند و انجام آن را باعث حس دلگرمی در خانواده‌های شهدا دانستند.

 

شایان ذکر است : در این بازدید حسن فتح اللهی رئیس منابع انسانی، مهدی ستایشگر رئیس روابط عمومی و علی نعمتی فر خدمات کارکنان و مسئول امور ایثارگران منطقه نیز حضور داشتند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0